Барај
Затворете го ова поле за пребарување.

Производ

Имаме повеќе од 2000 модели и развиваме 3-5 нови модели секој месец

LED линија без точки

Модуларна линеарна лента

ЛЕР контролер

LED драјвер

Алуминиумски профил

конектор

Земете инстант понуда

Willе ве контактираме во рок од 1 работен ден, обрнете внимание на е -поштата со наставката „@ledyilighting.com“

Земи го БЕСПЛАТНО Врвен водич за е-книга со LED ленти

Пријавете се за билтенот LEDYi со вашата е-пошта и веднаш добијте го Крајниот водич за е-книга за LED ленти.

Нурнете во нашата е-книга од 720 страници, која опфаќа сè, од производство на LED ленти до изборот на совршена за вашите потреби.