Барај
Затворете го ова поле за пребарување.

контактирајте не

Ви треба експерт? повеќе од добредојдени сте да ги оставите вашите контакт информации и ние ќе стапиме во контакт наскоро

Shenzhen Ledyi Lighting Co., Ltd.
Ledyi Lighting (HK) Co., Ltd.

адреса: 1-6 катови, бул. 28, индустриска зона Шанченг, Шијан, округ Баоан, Шенжен, Гуангдонг, Кина, 518108

Тел: +-86 755 23025890-

Факс: +-86 755 23026150-

Е-пошта: sales@ledyi.com

Испратете ни порака

Нашиот тим за продажба ќе ве контактира во рок од 1 работен ден, ве молиме обрнете внимание на е-поштата со наставката „@ledyi.com“

Земете инстант понуда

Willе ве контактираме во рок од 1 работен ден, обрнете внимание на е -поштата со наставката „@ledyilighting.com“

Земи го БЕСПЛАТНО Врвен водич за е-книга со LED ленти

Пријавете се за билтенот LEDYi со вашата е-пошта и веднаш добијте го Крајниот водич за е-книга за LED ленти.

Нурнете во нашата е-книга од 720 страници, која опфаќа сè, од производство на LED ленти до изборот на совршена за вашите потреби.