Me porosi Prodhuesi i shiritave LED

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të na paraqisni dizajnin e dritave me shirit led dhe ekipi ynë profesional dhe makineritë më të fundit mund ta vërtetojnë atë shpejt dhe t'ju dërgojnë një mostër falas.

Personalizimi i shiritit LED
Mund të jetë e lehtë dhe e shpejtë.

Pavarësisht se çfarë lloj shiriti LED dëshironi, ne mund ta prodhojmë atë bazuar në përvojën tonë të gjerë. Në veçanti, ne kemi një ekip me përvojë R&D prej 15+ anëtarësh, një laborator plotësisht funksional dhe pajisje të avancuara prodhimi. Ne mund t'ju japim vizatime të dizajnit të produktit brenda 1 jave dhe mostra brenda 3 javësh.

Të besuar nga

Partneritet me markat kryesore në mbarë botën për cilësinë dhe inovacionin në ndriçimin linear LED

ikona e logos së klientit 5
ikona e logos së klientit 9
ikona e logos së klientit 7
ikona e logos së klientit 4
ikona e logos së klientit 3
ikona e logos së klientit 10
ikona e logos së klientit 8
ikona e logos së klientit 2
ikona e logos së klientit 6
ikona e logos së klientit 1

Certifikatat tona

Produktet tona kanë kaluar certifikimin CE, CB, RoHS, ETL, LM80

ul certifikatë
UL
certifikatë etl
ETL
CB
CE-EMC
Certifikata ce lvd
CE-LVD
RoHS

Laboratori ynë

Të gjitha produktet tona verifikohen me pajisje laboratorike përpara prodhimit në masë

Laboratori IES
Sfera integruese
Dhoma e provës Temp&Humi
Kutia e testimit të motit UV
IP3-6 Dhoma e integruar e provës e papërshkueshme nga uji
Makinë për testimin e presionit të përmbytjeve IPX8
Dhoma e Spërkatjes së Kripës
Makinë elastike me mikrokompjuter
Instrument matës i koordinatave optike të imazhit
Makinë testimi për rënien e krahut
Testimi i Vibrimit të Transportit

Fabrika jonë

Ne jemi një prodhues profesional i shiritave LED me porosi në Kinë që nga viti 2011

CO LEDYI Ndriçimi, LTD.

Ledyi Lighting, e themeluar më 19 shtator 2011, është një prodhues, fabrikë dhe furnizues i specializuar i shiritave LED me mbi 5000 metra katror punëtori standarde dhe më shumë se 200 punëtorë. Kompania jonë ka pajisje të avancuara të prodhimit të shiritave LED, si makinat e kapsulimit LED, makinat automatike SMT, makinat e saldimit me ripërtëritje dhe pajisjet e testimit profesional, si makina testuese e nivelit të papërshkueshëm nga uji IP68, sferat integruese, testuesi AOI, etj.

Ekspozita jonë

Ne kemi marrë pjesë në panaire të ndryshme të famshme të ndriçimit në mbarë botën, si drita+ndërtimi në Frankfurt, MATELEC në Madrid, Lindja e Mesme e Lehtë në Dubai dhe Panairi i ndriçimit HK në Hong Kong.

Shërbimet tona Gjithmonë Shkojnë shtesë milje

Garancion deri në 3-5 vjet, çdo problem të produktit tonë, e zgjidhim brenda 7 ditëve

Kapaciteti i prodhimit

Makinë plotësisht automatike, kapacitet prodhimi mujor deri në 1,500,000 metra.

Ekipi i R&D

Ekipi ynë i R&D ka 15 inxhinierë për të mbështetur klientët tanë.

Kontrollit të Cilësisë

5 Hapat për kontrollin e cilësisë. IQC, IPQC, OQC, OE dhe QM.

riciklueshme

Materialet tona janë ekologjike dhe të biodegradueshme.

OEM & ODM

Ne mbështesim çdo formë të kërkesave të personalizimit OEM&ODM.

Mbështetje globale

na kontaktoni 12x7 për të zgjidhur të gjitha problemet tuaja pas shitjes.

Klientët tanë të lumtur nga 30 + vendet

Fjalë të mira nga njerëz të mirë

FAQs Rreth Eksportit të shiritave LED

LEDYi ka 10 vjet që eksporton shirita LED dhe ne kemi hasur të gjitha llojet e problemeve. Këtu janë shqetësimet më të rëndësishme të klientëve tanë përpara mbylljes së marrëveshjes.

A është LEDYi një prodhues apo kompani tregtare?

Ne jemi një kombinim profesional për prodhimin dhe tregtimin e shiritave LED. Mirë se vini të na vizitoni pasi të pushojë epidemia. Tani ne mbështesim përdorimin e ZOOM për vizitat në fabrikë në internet.

Cilat janë produktet kryesore të LEDYi?

Ne kryesisht prodhojmë drita me shirit LED, dritë shirit LED dhe dritë neoni LED. Për të përmbushur kërkesat e klientëve për blerje me një ndalesë, ne ofrojmë gjithashtu aksesorë të lidhur, si profile alumini LED, kontrollues led, furnizime me energji elektrike dhe lidhës, etj.

Çfarë LED përdor LEDYi për dritat me shirit LED?

Ne përdorim kryesisht LED të markave, si Cree, NICHIA, Samsung, OSRAM, Epistar, Sanan, etj.

Çfarë certifikatash ka LEDYi për produktet?

Produktet tona kanë certifikata ETL, CE, RoHS, UKCA.

A ofron LEDYi mostra falas dhe cili është MOQ?

Po, ne ofrojmë mostra falas dhe pa MOQ për produktet standarde. Por ne kemi MOQ për produkte të personalizuara. MOQ ndryshon në varësi të produktit. Për shembull, për shiritat LED të personalizuar, MOQ është 1250 metra.

Cila është politika e garancisë së kompanisë LEDYi?

Ne ofrojmë një garanci 3 ose 5 vjet për produkte të ndryshme. Në mënyrë tipike, shiritat LED për përdorim të brendshëm kanë një garanci 5-vjeçare, ndërsa shiritat LED të jashtëm kanë një garanci 3-vjeçare. Gjatë periudhës së garancisë, nëse klientët ofrojnë prova për një problem të cilësisë së produktit dhe konfirmohet nga inxhinierët tanë, ne do të zëvendësojmë artikujt me defekt. Për sasi të vogla, klientët nuk kanë nevojë të kthejnë mostrat me defekt. Për sasi më të mëdha, klientët duhet të dërgojnë përsëri pjesët me defekt. Riparimi ose zëvendësimi i produkteve është përgjegjësia jonë maksimale, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi tjetër.

A ofron LEDYi shërbime OEM/ODM?

Po, ne kemi fituar shumë përvojë në OEM dhe ODM të shiritave të dritës LED. Ne kemi një ekip me përvojë të kërkimit dhe zhvillimit prej 15+ anëtarësh. Ne do të ndjekim rreptësisht parimin që nuk do t'i zbulojmë ose shesim dizenjot unike të klientit ose produktet e zhvilluara së bashku tek një palë tjetër e tretë.

Çfarë është koha e udhëheqjes LEDYi?

Zakonisht, ne dërgojmë porosi në 2 javë. Por do të duhet pak më shumë nëse kemi barrën e rëndë të detyrave të prodhimit. Gjithashtu kërkon më shumë kohë për produktet e personalizuara. 

Si i dërgon LEDYi mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?

Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare është gjithashtu opsional.

Cili është afati i pagesës LEDYi?

Për porosi të vogla, përgjithësisht më pak se 200 dollarë amerikanë, mund të paguani përmes PayPal. Por për porositë me shumicë, ne pranojmë vetëm 30% paradhënie T/T dhe 70% T/T përpara dërgesës.

Si të vendosni një urdhër?

Detajet e porosisë me email në departamentin tonë të shitjeve, duke përfshirë numrin e modelit të artikujve, sasinë, informacionin e kontaktit të marrësit duke përfshirë adresën e detajuar dhe numrin e telefonit të faksit dhe adresën e emailit, njoftimin e palës, etj. Më pas përfaqësuesi ynë i shitjeve do t'ju kontaktojë brenda 1 dite pune.

Cili është tregu kryesor i LEDYi?

Ne po shesim më shumë në Bashkimin Evropian dhe Amerikën e Veriut sepse tregjet kanë një standard të lartë të cilësisë për produktet LED. Por tregje të tjera të reja po rrisin kërkesën për teknologjinë më të fundit LED. Ne jemi gjithashtu optimistë për nevojat e rajoneve të tjera amerikane dhe aziatike.

Blog ynë

Ju lutemi kontrolloni blogun tonë për të mësuar më shumë njohuri për LED…

10 prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të ndriçimit të banesave në Kinë (2024)

Kërkesat për ndriçimin e zonave të banuara janë të ndryshme nga ato të hapësirave tregtare apo industriale. Kjo është arsyeja pse ju duhet të blini zgjidhje ndriçimi nga profesionistë ...

10 prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë të Batten Light në Kinë (2024)

Dritat me llamba janë kaq të njohura për ndriçimin e përgjithshëm në hapësirat e banimit dhe ato tregtare. Ju gjithashtu mund t'i përdorni ato si ndriçim prapa ose nën ndriçim. Por nga...

10 prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të ndriçimit me litar LED në Kinë (2024)

Për ndriçimin dekorativ, drita me litar LED funksionon më së miri. Ju mund t'i përdorni ato për të shfaqur hapësirat tuaja të brendshme, zonat e jashtme, kopshtet, apo edhe komerciale ...

10 prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të ndriçimit të paneleve LED në Kinë (2024)

Nëse dëshironi një rregullim të hollë dhe të rregullt të dritës për shtëpinë ose zyrën tuaj, dritat e paneleve LED janë ato që ju nevojiten. Megjithatë, gjetja e qëndrueshme dhe ...

10 prodhuesit dhe furnizuesit kryesorë të ndriçimit të detyrave në Kinë (2024)

Ndriçimi i përsosur i detyrave mund ta bëjë punën tuaj të lehtë dhe komode me rritjen e dukshmërisë. Sidoqoftë, blerja e dritave të detyrave me kënde të përshtatshme të rrezeve, CRI dhe CCT është ...

A e tërheq një dritë LED peshkun e argjendtë?

Është e zakonshme të gjesh insekte, si mizat dhe brumbujt, rreth instalimeve pasi drita i tërheq ato. Por a është kjo e njëjta gjë për peshkun e argjendtë? Eshte ...

Merrni një citat të menjëhershëm

Ne do t'ju kontaktojmë brenda 1 dite pune, ju lutemi kushtojini vëmendje email -it me prapashtesën "@ledyilighting.com"

Get Your FALAS Udhëzuesi përfundimtar për ebook-un e shiritave LED

Regjistrohuni për buletinin LEDYi me emailin tuaj dhe merrni menjëherë Udhëzuesin Ultimate për eBook-in e shiritave LED.

Zhytuni në librin tonë elektronik me 720 faqe, duke mbuluar gjithçka nga prodhimi i shiritave LED deri te zgjedhja e atij të përsosurit për nevojat tuaja.